Najnowsze posty na blogu

Kamienie przypisane znakom zodiaku – które z nich znajdziemy u jubilera?
Kamienie przypisane znakom zodiaku – które z nich znajdziemy u jubilera?
Wiele artykułów opisuje w internecie kamienie, które przypisane są konkretnym znakom w astrologii...
 30/10/2019  (519)    (0)
Dziecięce fantazje
Dziecięce fantazje
Wrzesień kojarzy nam się głównie z powrotem do szkoły. Dziś, już dorosłe, wciąż wspominamy towarzy...
 23/09/2019  (527)    (0)
Złota jesień
Złota jesień
Złote dodatki uzupełniające jesienne stylizacje to jeden z lepszych wyborów tego sezonu. Modne są ...
 16/09/2019  (524)    (0)
Słowo na jesień
Słowo na jesień
Późne lato i wrzesień to dość trudny do zdefiniowania czas, kiedy to nasza skóra wciąż jesz...
 16/09/2019  (502)    (0)
Nowości - wrzesień 2019
Nowości - wrzesień 2019
Wakacje już za Nami, a my w ramach otuchy;) mamy dla Was masę nowości. Biżuteria z kolorowymi kami...
 02/09/2019  (507)    (0)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

Pierścionek z brylantem idealny na zaręczyny

Pierścionek z brylantem idealny na zaręczyny

 (0)

  Pomysły na prezent

Diament to nieoszlifowany kamień, który po odpowiedniej obróbce i poddaniu procesowi szlifowania, staje się olśniewającym brylantem. Każdy brylant powinien posiadać certyfikat sporządzony przez eksperta, który gwarantuje jego oryginalność. Wśród drogocennych kamieni,diament uznawany jest za najbardziej szlachetny, dlatego stanowi idealny prezent na wyjątkowe okazje takie jak np. zaręczyny.

Wybór pierścionka zaręczynowego to niełatwe zadanie, a szczególnie gdy chcesz by pozostał tajemnicą. Decyzja o jego wyborze spędza sen z powiek niejednemu zakochanemu mężczyźnie. Problemem okazać się może dobór odpowiedniego rozmiaru,jak i modelu. Zorientuj się jaki kolor biżuterii preferuje Twoja wybranka, klasyczne żółte złoto czy nowoczesne białe.

 

Aby ustalić rozmiar pierścionka proponujemy podjąć następujące rozwiązania.

 

- Przeprowadź wywiad środowiskowy. Porozmawiaj z rodziną i przyjaciółkami swojej wybranki. Dowiedz się jaki rozmiar pierścionka może nosić. Jeżeli nie uda Ci się poznać konkretnego rozmiaru przynajmniej ustalisz pewien zakres, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego rozmiaru.

 

- Zdobądź pierścionek, który Twoja przyszła narzeczona nosi najczęściej i udaj się z nim do salonu jubilerskiego bądź miejsca gdzie świadczone są usługi złotnicze. Profesjonalista na miejscu ustali rozmiar pierścionka.

 

- Przy pomocy suwmiarki możesz zmierzyć wewnętrzną średnicę zdobytego pierścionka. Suwmiarka pomoże w ustaleniu bardzo szczegółowego pomiaru.

 

- W przypadku gdy Twoja wybranka nie nosi pierścionków, wtajemnicz zaufaną osobę, która dochowa tajemnicy;) i np. podczas wspólnych zakupów wpadnie na pomysł przymierzania pierścionków bo bardzo podoba jej się pewna kolekcja w jednym z salonów jubilerskich.

 

Najbezpieczniejszy jest klasyczny model pierścionka. Taki wybór jest ponadczasowy i zawsze dobry. Ale tak jak różne są modele pierścionków, tak różne są też gusta kobiet. Przy wyborze modelu zwróć uwagę jaką biżuterię nosi Twoja przyszła narzeczona.

 

- Jeżeli wybranka jest delikatnej i drobnej postury sugerujemy wybrać elegancki i dyskretny wzór. Idealnym wyborem będzie klasyczny pierścionek z centralnie umiejscowionym brylantem.

 

- Natomiast jeżeli wybranka preferuje bardziej okazałą biżuterię, dobrym wyborem będzie nietypowy i oryginalny kształt. Może to być model z jednym kamieniem i fantazyjna szyną lub model wielokamieniowy.

 

- Fasony z kolorowymi kamieniami to także trafny wybór. Kamień szlachetny taki jak rubin, szafir, granat, szmaragd, topaz czy ametyst w otoczeniu brylantów to opcja klasyczna i ponadczasowa.

 

Wybierając rozmiar pierścionka możesz się pomylić i jest to całkowicie naturalne. Kobiety często same nie wiedzą jaki noszą rozmiar. W takim przypadku możliwa jest korekta rozmiaru. Nie przejmuj się, jest to proces całkowicie bezpieczny. Natomiast przy wyborze modelu kieruj się stylem biżuterii jaką nosi Twoja wybranka, a z pewnością trafisz w jej gusta.

 (0)