Zwiń filtry

z cyrkonią

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć ponad 100 modeli pierścionków z cyrkoniami. Taka popularność cyrkonii ma swoje uzasadnienie - to uniwersalne kamienie, które pasują zarówno do złota, jak i do srebra. Dzięki odpowiednim domieszkom można łatwo uzyskać efektowne kolory cyrkonii i stworzyć w ten sposób oryginalną biżuterię. Szeroki wybór pierścionków z cyrkonią w sklepie Jubiler Eliza to nasz sposób na to, by dać Ci możliwość znalezienia idealnej ozdoby na każdą okazję.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Cyrkonie - kamienie inne niż wszystkie

Większość wykorzystywanych w jubilerstwie kamieni pochodzi z natury - wydobywa się je spod ziemi, oczyszcza i nadaje im odpowiedni kształt. W przypadku cyrkonii jest inaczej. Są one materiałem pozyskiwanym syntetycznie, w laboratoriach. Twórcom cyrkonii zależało na tym, by uzyskać w niedrogi sposób imitację brylantu, ale można powiedzieć, że udało im się coś więcej - cyrkonie są dodatkowo podatne na barwienie, dzięki czemu są dostępne w wielu kolorach.

Pierścionki z cyrkonią to piękno dostępne dla każdego

Ze względu na to, że cyrkonie są kamieniami syntetycznymi, ich cena jest znacznie niższa niż w przypadku naturalnych kamieni szlachetnych. Przekłada się to na cenę wyrobów jubilerskich z cyrkoniami. Oznacza to, że pierścionki z cyrkoniami to biżuteria, na którą może sobie pozwolić praktycznie każdy. Taki pierścionek możesz traktować jako biżuterię na co dzień, a dzięki niskiej cenie możesz mieć ich więcej i zmieniać je w zależności od stylizacji.

Eleganckie pierścionki z cyrkonią - klasyczne wzory

Jeśli jesteś miłośniczką bezpiecznej klasyki, złoty lub srebrny pierścionek z cyrkonią będzie tym, co spełni Twoje oczekiwania. Pojedyncze cyrkonie o szlifie brylantu lub rząd cyrkonii na pierścionku o formie obrączki na pewno Ci się spodobają. W naszych pierścionkach używamy wyłącznie wysokiej jakości złota i srebra, które pięknie połyskują i są odporne na zarysowania. To najlepsze towarzystwo dla delikatnych cyrkonii.

Pierścionki z cyrkonią - bogactwo kolorów i wzorów

Cyrkonie dają dużo możliwości, jeśli chodzi o projektowanie wzorów biżuterii. Można za ich pomocą tworzyć motywy kwiatowe lub geometryczne, bawić się kształtami i kolorami. Efektami tych poszukiwań są oryginalne pierścionki z cyrkonią, których forma będzie dla Ciebie prawdziwym zaskoczeniem. Pierścionki otwarte, ażurowe, wielowymiarowe, w całości wysadzane wielokolorowymi kamieniami, retro lub w stylu Dalekiego Wschodu - nasze pomysły wcale się na tym nie kończą. Masz odwagę wyróżniać się z tłumu? Nasze pierścionki z cyrkonią na pewno Ci w tym pomogą!