Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Kruszec

more... less

Próba

more... less

Kolekcje

more... less

Cena

80 862
Zwiń filtry

Medaliki

Biżuteria religijna nie musi być staroświecka, co doskonale udowadnia nasza kolekcja! Przygotowaliśmy dla Ciebie zawieszki medaliki, ozdobione postaciami świętych, wykonane ze złota, srebra oraz połączenia obu. Kolekcja jest bardzo różnorodna, dlatego przypadnie do gustu wszystkim, religijnym kobietom – bez względu na wiek!

Jeśli cenisz sobie klasyczne rozwiązania, zawieszka medalik w całości wykonana ze złota powinna Cię zainteresować. Może jednak preferujesz bardziej nowoczesne rozwiązania? W takim razie wybierz model srebrno-złoty, z którym z pewnością nie pozostaniesz niezauważona. Biżuteria z tej kategorii będzie też idealnie pasować na ważne, religijne uroczystości, np. Komunię Świętą dziecka. Możesz ją wybrać również jako ciekawy prezent dla żony, krewnej lub przyjaciółki.

Medaliki ze złota

Nasze złote medaliki to nie tylko ważny symbol w życiu każdej wierzącej osoby, ale również gustowna ozdoba. Każda zawieszka to kwintesencja doskonałego biżuteryjnego wzornictwa. Tak gustowny i precyzyjnie wykonany medalik można z przyjemnością i dumą pokazywać światu.

Oferujemy różnorodne kształty i kompozycje, pośród których czekają na Ciebie zarówno te klasyczne, jak i te bardziej nietuzinkowe modele. Jeśli dla bliskiej Ci osoby pragniesz czegoś naprawdę wyjątkowego – zobacz wykonane z dbałością o detal i szacunkiem do symboli religijnych zawieszki ze złota i znajdź tę idealną.

Kategorie

40 Produktów