Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kruszec

more... less

Próba

more... less

Kolekcje

more... less

Cena

52 77
Zwiń filtry

Linka

Łańcuszek linka to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych wzorów łańcuszków srebrnych. Choć jest bardzo prosty, cechuje go wysoka wytrzymałość, a także uniwersalność, dzięki której łańcuszek tego typu bez trudu dopasujesz do każdej zawieszki oraz innych dodatków. Stanowi świetną propozycję na prezent zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz dzieci i młodzieży. Sprawdź nasze łańcuszki linki ze srebra próby 925.

Kategorie

2 Produktów

Srebrny łańcuszek linka - ponadczasowy splot 

Splot typu linka nazywany bywa także żyłką lub żmijką, co w obrazowy sposób opisuje jego uniwersalny wygląd. Składa się on z niewielkich ogniw połączonych ze sobą bardzo ściśle w taki sposób, że ich łączenia są w zasadzie niewidoczne. Właśnie dzięki swej prostocie splot linka idealnie nadaje się do każdej zawieszki - nie przytłacza jej, ale pozwala wyeksponować jej piękno, tworząc doskonałe tło i uzupełnienie. Łańcuszek linka srebrny może występować w różnych grubościach, jednak w standardowej lub nieco cieńszej wersji najchętniej wybierany jest przez kobiety. Im grubszy łańcuszek, tym bardziej wytrzymały będzie jego splot, warto więc wziąć to pod uwagę przed dokonaniem zakupu.

Splot linka - piękny i wytrzymały 

Łańcuszki typu linka nie tylko pięknie prezentują się na szyi, olśniewając pięknym, jednolitym blaskiem, ale także cechują się wysoką wytrzymałością. Dzięki specjalnej technologii łączenia ogniw tego typu łańcuszek jest bardzo odporny na mechaniczne uszkodzenia. W nieco grubszej wersji srebrny łańcuszek linka nie załamuje się, jest bardzo elastyczny i dzięki temu idealnie układa się na dekolcie. Należy oczywiście pamiętać, że żaden rodzaj biżuterii nie jest w 100% chroniony przed mechanicznym zerwaniem, dlatego na każdy łańcuszek należy uważać i obchodzić się z nim delikatnie. Dobry jubiler bez trudu poradzi sobie jednak z naprawą tego splotu w przypadku zerwania.

Długi łańcuszek linka - idealny do dużych zawieszek

Jeżeli szukasz łańcuszka, który idealnie nadaje się do zawieszenia na nim nawet dużej i cięższej zawieszki, to łańcuszek linka srebrny będzie idealną propozycją. Dzięki temu, że jest wytrzymały, poradzi sobie nawet ze stosunkowo ciężkimi dodatkami, a jego uniwersalny splot sprawia, że również pod względem stylistycznym pasuje do wszystkich innych ozdób. Co więcej, łańcuszek linka będzie dobrym wyborem nie tylko do damskich, ale także męskich zawieszek: krzyżyków, medalików czy nieśmiertelników.

Łańcuszek noszony z dużą zawieszką najlepiej wygląda, gdy jest nieco dłuższy - tak, aby zawieszka była wyeksponowana nieco poniżej dekoltu. Dla takich zestawień szczególnie polecamy srebrny łańcuszek linka o długości 55 cm lub 60 cm. Krótsze wersje będą dobrą propozycją dla mniejszych zawieszek i innych dodatków.