Zwiń filtry

otwarte

Pierścionki otwarte na pierwszy rzut oka do złudzenia przypominają te tradycyjne, w formie zamkniętego kółka. Tak naprawdę różnią się od nich detalami. Wycięcie od zewnętrznej strony pierścionka to praktyczne rozwiązanie, ale także wyjątkowa ozdoba. Jeśli szukasz dla siebie czegoś nowego, co będzie inne niż biżuteria, którą miałaś do tej pory, sprawdź nasze modele pierścionków otwartych.

Kategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pierścionki otwarte - ozdoba z oryginalnym zakończeniem

Otwór w pierścionku ma zastosowanie nie tylko praktyczne. Jubilerzy projektujący biżuterię mają wiele pomysłów, jak wykorzystać to miejsce, by stworzyć dodatkową dekorację. Pierścionki otwarte mają zazwyczaj ozdobne zakończenia w formie kulek, serduszek lub innych kształtów. Z jednej strony ogranicza to ryzyko zahaczenia pierścionkiem o ubranie czy inne przedmioty, z drugiej - ma funkcję estetyczną.

Komu polecamy pierścionki otwarte?

Wycięcie po zewnętrznej stronie pierścionka ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie. Z tego powodu pierścionki otwarte trafiają w potrzeby osób, które często mają z tym trudności. Jeśli masz skłonności do obrzęków i zatrzymywania wody w organizmie lub waga Twojego ciała ulega częstym zmianom, możesz mieć problem z dopasowaniem rozmiaru pierścionka. Modele z wycięciem pozwolą Ci go rozwiązać. Otwarty pierścionek, który można łatwo zdjąć i założyć, to także dobry pomysł na prezent.

Pierścionki otwarte w sklepie Jubiler Eliza

Lubisz zaskakiwać i przykuwać wzrok? Nietypowe pierścionki otwarte pomogą Ci osiągnąć ten efekt. Pamiętaj, że mają one w sobie także pewną symbolikę - ich noszenie można odczytywać jako otwartość na miłość. W naszym sklepie mamy dla Ciebie pierścionki, które - podobnie jak inne modele biżuterii - są wykonane z dbałością o każdy szczegół, z użyciem wysokiej próby srebra lub złota. Znajdziesz w nich kamienie szlachetne lub popularne cyrkonie, które będą uzupełnieniem dla efektownej formy pierścionka. Pierścionki otwarte to minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo. Jeśli lubisz taki styl, na pewno spodobają Ci się nasze propozycje.