Zwiń filtry

Najnowsze posty na blogu

Kamienie przypisane znakom zodiaku – które z nich znajdziemy u jubilera?
Kamienie przypisane znakom zodiaku – które z nich znajdziemy u jubilera?
Wiele artykułów opisuje w internecie kamienie, które przypisane są konkretnym znakom w astrologii...
 30/10/2019  (639)    (0)
Dziecięce fantazje
Dziecięce fantazje
Wrzesień kojarzy nam się głównie z powrotem do szkoły. Dziś, już dorosłe, wciąż wspominamy towarzy...
 23/09/2019  (640)    (0)
Złota jesień
Złota jesień
Złote dodatki uzupełniające jesienne stylizacje to jeden z lepszych wyborów tego sezonu. Modne są ...
 16/09/2019  (636)    (0)
Słowo na jesień
Słowo na jesień
Późne lato i wrzesień to dość trudny do zdefiniowania czas, kiedy to nasza skóra wciąż jesz...
 16/09/2019  (617)    (0)
Nowości - wrzesień 2019
Nowości - wrzesień 2019
Wakacje już za Nami, a my w ramach otuchy;) mamy dla Was masę nowości. Biżuteria z kolorowymi kami...
 02/09/2019  (626)    (0)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

otwarte

Pierścionki otwarte na pierwszy rzut oka do złudzenia przypominają te tradycyjne, w formie zamkniętego kółka. Tak naprawdę różnią się od nich detalami. Wycięcie od zewnętrznej strony pierścionka to praktyczne rozwiązanie, ale także wyjątkowa ozdoba. Jeśli szukasz dla siebie czegoś nowego, co będzie inne niż biżuteria, którą miałaś do tej pory, sprawdź nasze modele pierścionków otwartych.

Kategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pierścionki otwarte - ozdoba z oryginalnym zakończeniem

Otwór w pierścionku ma zastosowanie nie tylko praktyczne. Jubilerzy projektujący biżuterię mają wiele pomysłów, jak wykorzystać to miejsce, by stworzyć dodatkową dekorację. Pierścionki otwarte mają zazwyczaj ozdobne zakończenia w formie kulek, serduszek lub innych kształtów. Z jednej strony ogranicza to ryzyko zahaczenia pierścionkiem o ubranie czy inne przedmioty, z drugiej - ma funkcję estetyczną.

Komu polecamy pierścionki otwarte?

Wycięcie po zewnętrznej stronie pierścionka ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie. Z tego powodu pierścionki otwarte trafiają w potrzeby osób, które często mają z tym trudności. Jeśli masz skłonności do obrzęków i zatrzymywania wody w organizmie lub waga Twojego ciała ulega częstym zmianom, możesz mieć problem z dopasowaniem rozmiaru pierścionka. Modele z wycięciem pozwolą Ci go rozwiązać. Otwarty pierścionek, który można łatwo zdjąć i założyć, to także dobry pomysł na prezent.

Pierścionki otwarte w sklepie Jubiler Eliza

Lubisz zaskakiwać i przykuwać wzrok? Nietypowe pierścionki otwarte pomogą Ci osiągnąć ten efekt. Pamiętaj, że mają one w sobie także pewną symbolikę - ich noszenie można odczytywać jako otwartość na miłość. W naszym sklepie mamy dla Ciebie pierścionki, które - podobnie jak inne modele biżuterii - są wykonane z dbałością o każdy szczegół, z użyciem wysokiej próby srebra lub złota. Znajdziesz w nich kamienie szlachetne lub popularne cyrkonie, które będą uzupełnieniem dla efektownej formy pierścionka. Pierścionki otwarte to minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo. Jeśli lubisz taki styl, na pewno spodobają Ci się nasze propozycje.