Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Kruszec

more... less

Próba

more... less

Kolekcje

more... less

Cena

36 1548
Zwiń filtry

Krzyżyki

Z pomocą biżuterii można nie tylko dodać sobie nieco elegancji, ale też podkreślić swoją religijność. Nasze zawieszki krzyżyki z pewnością przypadną Ci do gustu, jest bliskie są Ci wartości religijne. Prezentujemy szeroki wybór produktów wykonanych ze złota oraz srebra, a także z połączenia tych dwóch kruszców. Niektóre modele są dodatkowo zdobione delikatnymi cyrkoniami.


Jeśli cenisz sobie niestandardowe rozwiązania, wybierz złotą zawieszkę z wygrawerowaną modlitwą, ozdobioną wcięciem w kształcie krzyżyka. A może zależy Ci na bardziej subtelnej ozdobie? W takim wypadku sięgnij po prosty, świecki model, pozbawiony sylwetki Jezusa. Nasza kolekcja spodoba się każdej, religijnej osobie, dlatego dostępne w niej modele sprawdzą się także w charakterze prezentu, szczególnie na bierzmowanie lub Komunię Świętą.

Złote zawieszki krzyżyki


Proponujemy piękne i eleganckie złote zawieszki krzyżyki wykonane z kruszcu najwyższej jakości. Przy każdym produkcie znajdziesz próbę złota oraz szczegółowy opis rozmiarów i wagi przedmiotu. Wiele z oferowanych tu modeli to ozdoby o silnej symbolice oraz niezrównanym pięknie. Ich uniwersalny kształt sprawia, że doskonale prezentować się będą zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Znajdziesz tu bardziej masywne i proste propozycje oraz lekkie i dekoracyjne warianty zawieszek.


Każdy krzyżyk to starannie opracowany produkt, który wyszedł z dłoni wprawnego artysty-rzemieślnika. Wykonany ze znawstwem gustowny detal będzie idealnym prezentem dla kogoś, na kim Ci zależy.

Kategorie

32 Produktów