Zwiń filtry

zielony

Zieleń to kolor jednoznacznie kojarzący się z nadzieją, wolnością, harmonią i powodzeniem. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję, której numerem jeden są pierścionki kolory zielony. Barwa ta jest również symbolem szaleństwa, dlatego z pewnością będzie pasować do kobiet o zdecydowanym usposobieniu i mocnym charakterze. Pierścionki o tej szlachetnej barwie to niezwykle elegancka biżuteria w nowoczesnej odsłonie, która podkreśli również kolor Twoich oczu. Jeśli natomiast cenisz sobie jeszcze mocniejszy akcent biżuteryjny, zobacz nasze pierścionki z czarnym kamieniem!

Kategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pierścionki kolory zielony - złoto, czy srebro?

Bez względu na to, czy bardziej cenisz sobie biżuterię złotą, czy srebrną, zielone oczko pierścionka będzie świetnie komponowało się z obojgiem metali szlachetnych. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kolekcję, w której znajdziesz propozycje w obu stylizacjach oraz o różnych odcieniach i intensywności zielonych zdobień w postaci cyrkonii i kamieni półszlachetnych. Wersja ze złotem jest znacznie bardziej elegancka i idealnie wpisze się w okoliczności wymagające formalnego stroju, natomiast pierścionki srebrne będą dobrym pomysłem na codzienną, mniej wymagającą, bardziej swobodną kreację. Kolor, który jednoznacznie kojarzy się ze szczęściem, czyli zieleń, będzie także świetnym dodatkiem do pierścionka zaręczynowego dla ukochanej.

Pierścionki kolory zielony - prezent od serca

Pierścionki kolory zielony to nie tylko sposób na wyrażenie uczuć bliskiej osobie i obowiązkowy element wymarzonych oświadczyn. To także biżuteria, która z powodzeniem spełni się w roli upominku dla mamy, siostry, córki z okazji urodzin, czy świąt. Wybierz pośród wielu propozycji pierścionków z zielonym oczkiem bądź cyrkoniami zdobiącymi pierścień na bogato. Znajdziesz u nas modele subtelne i delikatne, ale także wyroby jubilerskie, które mocno akcentują zieleń i pięknie odbijają naturalne światło, mieniąc się wieloma odcieniami wspomnianej barwy. Wybierz magiczną biżuterię, która przyciąga uwagę i z pewnością zachwyci Cię swoim niepodważalnym pięknem!