Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Kruszec

more... less

Próba

more... less

Kamień

more... less

Cena

38 612
Zwiń filtry

młodzieżowe

Zasadniczo nie ma przeszkód, by nastolatki nosiły pierścionki dla dorosłych - rozmiar palców przeważnie im na to pozwala. Znacznie chętniej wybierają jednak pierścionki młodzieżowe, o wzorach stworzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Zobacz, jakie pierścionki z naszej oferty spodobają się wymagającym nastolatkom.

Kategorie

21 Produktów

Pierścionki młodzieżowe: srebrne, złote czy pozłacane?

Jeśli szukasz pierścionka do noszenia na co dzień, nie musisz wybierać najdroższych produktów. Z pierścionkiem pozłacanym nastolatka będzie czuła się znacznie pewniej - nie będzie musiała obawiać się, że zgubi go czy zniszczy. Jeśli jednak biżuteria ma być prezentem na szczególną okazję, polecamy Ci pierścionki młodzieżowe wykonane w całości ze srebra lub złota wysokiej próby. Dzięki starannemu wykonaniu i doskonałym jakościowo materiałom taka ozdoba może być pamiątką na całe życie.

Nowoczesne wzory pierścionków młodzieżowych

Pierścionki młodzieżowe spodobają się tym osobom, które lubią być na czasie i są świadome obowiązujących trendów w projektowaniu biżuterii. Modne nastolatki znajdą u nas zarówno minimalistyczne wzory, jak i modele w stylu retro, pasujące do spódnic i sukienek. Prosta forma pierścionków młodzieżowych jest przełamywana ozdobami z kamieni jubilerskich i szlachetnych. Najchętniej wykorzystujemy w naszych projektach cyrkonie - bezbarwne i kolorowe, za pomocą których tworzymy efektowne wzory.

Pierścionki młodzieżowe - prezent na szczególne okazje

W życiu nastolatki zdarzają się momenty, które bliscy chcą szczególnie uczcić: 18. urodziny, zdana matura, wyjazd z domu na studia. Prezent w postaci pierścionka może być wówczas symbolem tego, że obdarowana osoba jest dla nas ważna i że jest przez nas doceniana. Wybierając pierścionki młodzieżowe na prezent, możesz postawić na modele wykonane z czystego złota lub srebra, ozdobione cennymi kamieniami szlachetnymi: brylantami, szafirami czy szmaragdami. To nie muszą być wytworne pierścionki na szczególne okazje - w naszym sklepie znajdziesz również skromniejsze propozycje, idealne dla młodej osoby.