Najnowsze posty na blogu

Kamienie przypisane znakom zodiaku – które z nich znajdziemy u jubilera?
Kamienie przypisane znakom zodiaku – które z nich znajdziemy u jubilera?
Wiele artykułów opisuje w internecie kamienie, które przypisane są konkretnym znakom w astrologii...
 30/10/2019  (639)    (0)
Dziecięce fantazje
Dziecięce fantazje
Wrzesień kojarzy nam się głównie z powrotem do szkoły. Dziś, już dorosłe, wciąż wspominamy towarzy...
 23/09/2019  (641)    (0)
Złota jesień
Złota jesień
Złote dodatki uzupełniające jesienne stylizacje to jeden z lepszych wyborów tego sezonu. Modne są ...
 16/09/2019  (636)    (0)
Słowo na jesień
Słowo na jesień
Późne lato i wrzesień to dość trudny do zdefiniowania czas, kiedy to nasza skóra wciąż jesz...
 16/09/2019  (617)    (0)
Nowości - wrzesień 2019
Nowości - wrzesień 2019
Wakacje już za Nami, a my w ramach otuchy;) mamy dla Was masę nowości. Biżuteria z kolorowymi kami...
 02/09/2019  (626)    (0)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

Dziecięce fantazje

Dziecięce fantazje

 (0)

  Pomysły na prezent

Wrzesień kojarzy nam się głównie z powrotem do szkoły. Dziś, już dorosłe, wciąż wspominamy towarzyszące temu przygotowania. Poza kolorowym zestawem zeszytów i kredek szykowałyśmy również jesienne ubrania oraz praktyczne dodatki. By umilić sobie lub naszym pociechom powrót do powakacyjnych obowiązków, warto pomyśleć o małych przyjemnościach, które złagodzą nieco przejście w jesienną aurę.

Jak?” zapytacie. My podpowiemy oczywiście to, na czym znamy się najlepiej :) Wszystkie mniejsze i większe księżniczki cenią sobie błyskotki, czemu więc nie sprawić im przyjemności i nie rozjaśnić coraz krótszych dni nadchodzących tygodni? Odrobina blasku, odrobina koloru w formie małych kolczyków na sztyft wpiętych w uszy pozwoli nam przedłużyć wakacyjną aurę.

Od kiedy przysłowiowe Myszki Miki zdobią swym wizerunkiem odzież sprzed pokolenia millenialsów, od tego momentu dopuszczamy do kanonów szafy kobiecej różne infantylne wizerunki bohaterów z bajek naszego dzieciństwa. Obecna moda, która jest bardzo otwarta i tolerancyjna, oswaja dla nas właściwie każdą estetykę. Stąd też nie dziwią już nikogo mniejsze lub większe kolczyki emaliowane w kształcie ust lub z wizerunkiem łabędzia u dorosłej kobiety. Niektóre firmy jubilerskie wręcz wyspecjalizowały się w oryginalnych kształtach i promują nietypowe formy jako wyróżnik własnej marki.

Kolorowe cyrkonie, emalie i różne połączenia złota ze srebrem urozmaicają kolorystycznie naszą stylizację a zwłaszcza nadają jej przysłowiowy pazur, który świadczy o tym, że wiemy co w modzie piszczy. Jeśli mamy poczucie humoru i pewien dystans do siebie – odejmijmy sobie lat i załóżmy jesienią kolorowe sztyfty. Dużo ciekawych wzorów do wyboru powinno zadowolić każdego, również tego powyżej dziesiątego roku życia ;-) O ile naszyjnik lub pierścionek o tej tematyce faktycznie lepiej służyć będą nastolatce, o tyle drobne kolczyki nie muszą wcale wyglądać infantylnie. Ożywią nasz wygląd i nosząc je damy innym znać, że mamy dystans do samych siebie. A oto chyba w tym wszystkim chodzi…? :):):)

 (0)