Zwiń filtry

wielokamieniowe

Pierścionki wielokamieniowe to propozycja dla tych, którzy nie boją się odważnych połączeń i oryginalnych wzorów. Łącząc ze sobą kamienie w różnych kolorach i o różnych szlifach, możemy uzyskać niespotykany efekt i sprawić, że pierścionek na Twoim palcu będzie przyciągał wzrok i budził zainteresowanie. Sprawdź, jakie kamienie szlachetne i jubilerskie najlepiej pasują do siebie i… do Twojego stylu!

Kategorie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Cyrkonie - popularny element pierścionków wielokamieniowych

Pozyskiwane w syntetyczny sposób cyrkonie nie bez powodu zrobiły wielką karierę w jubilerstwie. Są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako dodatek w pierścionkach wielokamieniowych. Bezbarwne cyrkonie będą subtelnym towarzystwem dla kamieni szlachetnych o wyrazistych barwach, na przykład rubinu, szmaragdu, szafiru. Cyrkonie barwione na różowo, fioletowo, zielono czy niebiesko sprawdzą się z kolei jako dodatek do brylantów czy markazytów.

Jakie połączenia w pierścionkach wielokamieniowych sprawdzają się najlepiej?

To, jakie kamienie szlachetne pojawią się w danym modelu pierścionka, zależy w dużej mierze od kreatywności jubilera - nie ma sztywnych zasad, które określałyby, jakie minerały można łączyć ze sobą, a jakie do siebie nie pasują. Są jednak takie połączenia, które zawsze dają gwarancję sukcesu. Najlepiej prezentują się pierścionki wielokamieniowe, w których delikatne, bezbarwne minerały łączą się z tymi w wyrazistych kolorach. Przykładem są pierścionki ze sklepu Jubiler Eliza: z brylantami i topazami, brylantami i ametystami czy brylantami i rubinami.

Pierścionki wielokamieniowe - nie tylko dla odważnych

Przywykło się sądzić, że pierścionki wielokamieniowe są przeznaczone głównie dla osób, które lubią duże, przyciągające uwagę ozdoby. Tymczasem biżuteria składająca się z kilku rodzajów kamieni może być również skromna, minimalistyczna i doskonała do noszenia na co dzień. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli pierścionków o delikatnych wzorach, ozdobionych niewielkimi kamieniami. Mamy wśród nich propozycje zarówno dla miłośniczek srebra, jak i złota.