Jest 142 produktów.

Pokazano 1-48 z 142 pozycji

Kruszec

more... less

Próba

more... less

Kolekcje

more... less

Cena

26 8487
Zwiń filtry

Łańcuszki

Złote kolczyki, złote łańcuszki i złote różańce to klasyczne pomysły na prezenty komunijne. Są eleganckie i będą przez lata piękną pamiątką pierwszej komunii świętej. Wbrew ogólnej opinii, łańcuszek komunijny to także biżuteria, która będzie świetnym prezentem dla chłopców. Do łańcuszka można dobrać zawieszkę w formie krzyżyka lub wybrać model różańca. Szczególnie ta druga opcja staje coraz bardziej popularna wśród prezentów komunijnych. Złota biżuteria będzie najlepszym wyborem, ale w naszej ofercie znajdziesz również łańcuszki do komunii srebrne, które także są często wybierane na prezenty komunijne, szczególnie dla chłopców.

Kategorie

48 Produktów

Łańcuszki komunijne dla dziewczynek i chłopców

Wybierając prezent na komunię warto pamiętać, że złota i srebrna biżuteria jest odpowiednia dla wszystkich dzieci - dziewczynek i chłopców. Łańcuszek na komunię podarowany przed uroczystością będzie pięknie wyglądał z eleganckimi kreacjami do kościoła. Nada jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru temu dniu, a zawieszony na białej sukience dziewczynki subtelnie podkreśla odświętność kreacji. Również przy chłopięcym garniturze delikatny łańcuszek komunijny srebrny doda elegancji. Najczęściej do łańcuszków wybierane są przywieszki w formie krzyżyka lub dla dziewczynek para kolczyków. Sam łańcuszek w zupełności wystarczy jako prezent i pamiątka pierwszej komunii.

Łańcuszek na komunię. Złoty i srebrny

Wiele naszych modeli to klasyczne złote łańcuszki komunijne, ale w ofercie mamy także srebrne. Każdy model będzie odpowiedni pod przywieszkę z krzyżykiem, ale może stanowić prezent sam w sobie. Może być założony od razu na uroczystość i pięknie podkreślać wyjątkowość tego dnia, nadając dzieciom delikatnej elegancji. Srebrne łańcuszki są bardziej popularne wśród łańcuszków na komunię dla chłopca, ale przy wyborze warto kierować się poczuciem estetyki i funkcji, jaką będzie pełnił poza pamiątką komunijną. W ofercie złotych łańcuszków na komunię mamy także różaniec, który z pewnością będzie wyjątkową pamiątką tego wzniosłego wydarzenia. Jest bardzo symboliczną i piękną pamiątką komunii.

Różnorodność modeli. Różaniec i łańcuszek do komunii

W naszej ofercie znajdziesz łańcuszki komunijne o prostych splotach i bardziej dekoracyjnych. Drobne łańcuszki będą świetną bazą do przywieszek z krzyżykiem, a ozdobne sploty sprawdzą się jako samodzielny łańcuszek. Dzieci noszą zdecydowanie mniej biżuterii niż dorośli, ale wśród popularnych prezentów komunijnych od lat są złote kolczyki łańcuszki. W naszym sklepie mamy również wyjątkowy różaniec wykonany ze złota, który będzie wspaniałym prezentem komunijnym. Złote i srebrne łańcuszki na komunię mogą być noszone przez dzieci także w późniejszych czasach, razem z ich ulubionymi przywieszkami ze znakiem zodiaku lub kamieniem szlachetnym.