Kategorie bloga

Tagi

artykuł zaręczyny blog o biżuterii post arykuł artukuł proporcje biżuteria złoto blog post kolczyki artukuł biżuteria blog o biżuterii

TRENDY W BIŻUTERII – WIOSNA/LATO 2019

0 Comments
star_rateArticle rating 0

TRENDY W BIŻUTERII – WIOSNA/LATO 2019

 

 

 

Jakich trendów w biżuterii możemy spodziewać się już za miesiąc?

Wiosną przyświecać będzie nowa zasada, głosząca „im więcej tym lepiej i ciekawiej”, klasyczne „mniej znaczy więcej” straci na znaczeniu. Sezon wiosenny zaskoczy nas przede wszystkim pod względem okazałości i różnorodności biżuterii. W dziedzinie jubilerstwa nastąpi całkowity odwrót od minimalizmu. Modne będą duże i okazałe ozdoby, czasem wręcz krzykliwe, nie musimy bać się także dużych ilości.

 

Bez biżuterii nasza kreacja jest niekompletna, to ona pozwala nadać wyglądowi stylu. Sprawia, że jeden element jest w stanie zmienić całą stylizację i wywołać zachwyt osób przebywających w naszym towarzystwie. Przyszły sezon daje nam ogromne pole do popisu. Możemy szaleć z biżuterią i cieszyć się najróżniejszymi kombinacjami stylistycznymi, nie zwracając uwagi na jej ilość.

 

 

Poznajcie najgorętsze trendy, które tej wiosny podbiją świat mody.

 

 

1.    Masywne i okazałe bransolety również plastikowe

Duże i masywne, zwracające na siebie uwagę. Bransolety z grubego łańcucha, ciężkie, przypominające kajdanki, również te plastikowe. Wyraziste i konkretne modele będą w sezonie wiosennym ogromnym hitem.

 

2.    Pióra naturalne

Charakterystyczne i różnobarwne, duże w formie kolczyków ozdobione naturalnymi piórami. Im większe i bardziej zwracające na siebie uwagę tym lepiej. To totalny must have przyszłego sezonu wiosennego.

 

3.    Łączenie wielu naszyjników

Zapomnijmy o umiarze i zdecydujmy się na grube łańcuchy i kaskadowo ułożone, ogromne wisiory. Zamiast jednego naszyjnika nośmy kilka albo nawet kilkanaście na raz. Zapomnijmy o subtelnym efekcie. Dajmy się ponieść i łączmy różne rodzaje wzornictwa.

4.    Pierścionki noszone z rozmachem

Najlepiej żeby ozdabiały każdy z palców. Wybierajmy te, które posiadają kolorowe kamienie w swojej oprawie. Nosząc pierścionki kierujmy się tą samą zasadą co w przypadku naszyjników. Najlepiej prezentować się będą w grupie, więc nośmy kilka na raz.

 

5.    Motyw podkowy

Motyw podkowy jest nadal ogromnie popularny. Już od kilku sezonów gości na wielu pokazach mody i na INSTAGRAMIE w formie złotych zawieszek na łańcuszkach.

 

6.    Motyw kokardy

Wiosną modne będą wszystkie ozdoby z motywem kokardy. Noszona w formie broszki, wisiorka bądź kolczyków nada stylizacji trendowego pazura.

 

7.    Motywy etniczne

Biżuteria drewniana, szylkretowa, formą nawiązująca do prostej i okazałej biżuterii afrykańskich plemion.

 

8.    Ozdoby w kształcie medalionów

Medaliony w szczególności okrągłe i złote. Noszone w formie kolczyków, naszyjników, bransoletek, sprawdzą się idealnie w nadchodzącym sezonie. Motyw spotykany jest na pokazach największych projektantów mody.

 

9.    Finezyjne kolczyki

W przyszłym sezonie będziemy ozdabiać nie tylko płatki uszu, ale całe uszy. Modne będą kolczyki asymetryczne, noszone grupowo. Nausznice i klipsy zdobiące uszy.

 

10. Kolorowe kamienie i cyrkonie

Wszystkie pastelowe kolory kojarzone z wiosną, popularne będą również i teraz. Jasne, mleczne odcienie cyrkonii, łączone wielokolorowo harmonizować będą z wiosenną garderobą.

 

11.  Bransoletki na kostkę

Nie ograniczajmy się do noszenia bransoletek latem bądź na wakacjach. Nośmy je także do stylizacji eleganckich, odkrywających kostki.

 

12.  Naszyjniki z muszelkami

Naszyjniki z muszelkami, kiedyś kupowaliśmy na wakacjach, od ubiegłego roku zaczęli interesować się tym motywem projektanci. Moda na muszelki nie przeminęła, w tym roku również gościć będzie na ulicach wielkich miast, a nie tylko w nadmorskich kurortach.

 

 

Sezon wiosna 2019 to najlepszy moment na wyróżnienie się z tłumu. Nie zabraknie kolorowej i zdobnej biżuterii. Będzie to czas szaleństwa i totalnego przepychu. Tą skromną i minimalistyczną biżuterię schowajmy do szuflady, ponieważ powraca biżuteria w wydaniu XXL.


Comments
Leave a comment
Comment successfully added!
You must be logged to enter comment!
Some error occurred please contact us!
Enter your name!
Enter your E-mail!
Enter your comment!