Kategorie bloga

Tagi

artykuł zaręczyny blog o biżuterii post arykuł artukuł proporcje biżuteria złoto blog post kolczyki artukuł biżuteria blog o biżuterii

Nowości - wrzesień 2019

0 Comments
star_rateArticle rating 0

Wakacje już za Nami, a my w ramach otuchy;) mamy dla Was masę nowości. Biżuteria z kolorowymi kamieniami, cyrkoniami, czy emaliowanymi elementami występowała już w naszych produktach, ale takich opcji jeszcze nie było. Nowe modele cechują się oryginalnością i wielowymiarowością. Zatem zapraszamy na przegląd tego co oferujemy w tym miesiącu.

 

Biżuteria srebrna jest ponadczasowa, idealnie uzupełnia każdą stylizację. Sprawdzi się zarówno w tych codziennych, miejskich jak i w bardziej oficjalnych lookach. Kolor i wielowymiarowość w biżuterii potrafią podkręcić nawet najbardziej prostą i nudną stylizacje. Elementy łączone dają wiele możliwości, przyciągają wzrok i nadają charakteru. W nowej kolekcji dostępna jest także biżuteria pozłacana, imitująca złotą. Jest to opcja dla Pań, które czują się lepiej w cieplejszych tonach i preferują żółty odcień w swojej kolekcji błyskotek.

 

 

Kolekcje biżuterii:

 

1)    Złożona z wielu elementów kolorowych cyrkonii

 

Drobne fasetowane, wielokolorowe cyrkonie, zawieszki o różnych formach i kształtach, to elementy charakteryzujące jedną z kolekcji. Zawieszki w kształcie gwiazdek, kółek, krzyży i wiele innych ozdabiają dostępne, nowe modele naszyjników bransoletek i kolczyków. To opcja wieloelementowa, łącząca ze sobą proste formy z kolorowymi kamieniami.  Dominującym kamieniem w kolekcji jest cyrkonia, przypominająca kształtem oponkę. Dodatkowo aby wzbogacić siłę odbijania światła, została zeszlifowana w celu utworzenia ukośnie ściętych krawędzi (cyrkonia fasetowana).  Naszyjniki jak i bransoletki posiadają regulacje co ułatwia dopasowanie długości do szyi i nagarska. Kolczyki wiszące w formie sztyftów idealnie komponują się z całą kolekcją. Dla kobiet, które lubią podkreślać swoje kostki mamy propozycje w formie bransoletek na nogę ze srebra rodowanego lub pozłacanego. Kolekcja dedykowana każdemu bez względu na wiek.

 

2)    Z motywem dalekiego wschodu

 

Kolekcja z motywem dalekiego wschodu cechuje się ogromną wielowymiarowością elementów ozdobnych. Królującym motywem jest jaskółka, wysadzana białymi cyrkoniami bądź gładka, kwiaty wiśni wykonane z masy perłowej, jak i elementy roślinne ozdobione kolorową emalią. W kolekcji dostępne są naszyjniki, bransoletki i kolczyki. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej propozycji biżuteria posiada regulację, a kolczyki zapinane są przy pomocy angielskiego zapięcia. Biżuteria oryginalna, dla kobiet które nie przepadają za gładkimi elementami. Ze względu na swoją wielowymiarowość jest mniej komfortowa w noszeniu gdyż ozdobiona jest wypukłymi elementami. Propozycja dla kobiet, które podążają za najnowszymi trendami.

Każdą z kolekcji charakteryzuje kolor i wieloelementowość. Nie jest to zatem nudna i prosta biżuteria. Mamy nadzieję, że spodobała się Wam tak samo jak i nam. Zapraszamy do zakupów na stronie Eliza.pl

Comments
Leave a comment
Comment successfully added!
You must be logged to enter comment!
Some error occurred please contact us!
Enter your name!
Enter your E-mail!
Enter your comment!