Kategorie bloga

Tagi

artykuł zaręczyny blog o biżuterii post arykuł artukuł proporcje biżuteria złoto blog post kolczyki artukuł biżuteria blog o biżuterii

Jaką biżuterią obdarować swoją babcię?

0 Comments
star_rateArticle rating 0

Jaką biżuterią obdarować swoją babcię?

 

Babcia towarzyszy nam od najmłodszych lat życia, pomagając współczesnym i zapracowanym rodzicom. To Ona jest najbardziej troskliwym członkiem rodziny. Rozpieszcza nas gdy jesteśmy dziećmi, wspiera w dorosłym życiu.

Domowy obiad, przepyszne ciasteczka, cieplutki sweter wydziergany na drutach, kto jak nie babcia oferuje nam takie przyjemności. To osoba, którą bardzo kochamy zatem sprawmy, aby Dzień Babci stał się dla niej wyjątkowy.

Świetnym pomysłem na prezent jest biżuteria. Sprawi, że babcia będzie mogła cieszyć się nią każdego dnia. Problemem, może okazać się jej wybór, gdyż asortyment sklepów jubilerskich jest ogromny. W tym poście dowiecie się jaką biżuterię ofiarować swojej babci.

 

Biżuteria z markazytami (królewska)

 

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie przepiękną, elegancką biżuterię z markazytami oraz kamieniami kolorowymi. Markazyt to kamień naturalny, jego kształty mogą mieć postać płaskich płytek albo piramid. Nadaje biżuterii wyjątkowego charakteru, pełnego elegancji i klasy. Jest to propozycja dla babci, która lubi biżuterię ponadczasową.

 

Biżuteria na co dzień

 

Dla osób starszych zwykle liczy się klasyka, zatem zwróćmy uwagę na biżuterię bardziej stonowaną. Idealnie sprawdzą się złote bądź srebrne kolczyki z angielskim zapięciem, nie powinniśmy decydować się na ciężkie, długie kolczyki. Broszki idealnie sprawdzą się jako ozdoba do ubrań. Natomiast w kwestii bransoletek wybór jest szerszy i nie musimy się ograniczać. Właściwie każda klasyczna bransoletka pasować będzie naszym babciom.

 

Biżuteria odnosząca się do kultu religijnego (dewocjonalia)

 

Taką biżuterią możemy obdarować babcię gdy jest ona osobą żyjącą zgodnie z zasadami religijnymi. Wtedy wystarczy zdecydować się na krzyżyk bądź medalik z wizerunkiem osoby Świętej, dołączyć do niego odpowiedni łańcuszek i problem wyboru prezentu rozwiązany.

Comments
Leave a comment
Comment successfully added!
You must be logged to enter comment!
Some error occurred please contact us!
Enter your name!
Enter your E-mail!
Enter your comment!