Kategorie bloga

Tagi

artykuł zaręczyny blog o biżuterii post arykuł artukuł proporcje biżuteria złoto blog post kolczyki artukuł biżuteria blog o biżuterii

Dziecięce fantazje

0 Comments
star_rateArticle rating 0

Wrzesień kojarzy nam się głównie z powrotem do szkoły. Dziś, już dorosłe, wciąż wspominamy towarzyszące temu przygotowania. Poza kolorowym zestawem zeszytów i kredek szykowałyśmy również jesienne ubrania oraz praktyczne dodatki. By umilić sobie lub naszym pociechom powrót do powakacyjnych obowiązków, warto pomyśleć o małych przyjemnościach, które złagodzą nieco przejście w jesienną aurę.

Jak?” zapytacie. My podpowiemy oczywiście to, na czym znamy się najlepiej :) Wszystkie mniejsze i większe księżniczki cenią sobie błyskotki, czemu więc nie sprawić im przyjemności i nie rozjaśnić coraz krótszych dni nadchodzących tygodni? Odrobina blasku, odrobina koloru w formie małych kolczyków na sztyft wpiętych w uszy pozwoli nam przedłużyć wakacyjną aurę.

Od kiedy przysłowiowe Myszki Miki zdobią swym wizerunkiem odzież sprzed pokolenia millenialsów, od tego momentu dopuszczamy do kanonów szafy kobiecej różne infantylne wizerunki bohaterów z bajek naszego dzieciństwa. Obecna moda, która jest bardzo otwarta i tolerancyjna, oswaja dla nas właściwie każdą estetykę. Stąd też nie dziwią już nikogo mniejsze lub większe kolczyki emaliowane w kształcie ust lub z wizerunkiem łabędzia u dorosłej kobiety. Niektóre firmy jubilerskie wręcz wyspecjalizowały się w oryginalnych kształtach i promują nietypowe formy jako wyróżnik własnej marki.

Kolorowe cyrkonie, emalie i różne połączenia złota ze srebrem urozmaicają kolorystycznie naszą stylizację a zwłaszcza nadają jej przysłowiowy pazur, który świadczy o tym, że wiemy co w modzie piszczy. Jeśli mamy poczucie humoru i pewien dystans do siebie – odejmijmy sobie lat i załóżmy jesienią kolorowe sztyfty. Dużo ciekawych wzorów do wyboru powinno zadowolić każdego, również tego powyżej dziesiątego roku życia ;-) O ile naszyjnik lub pierścionek o tej tematyce faktycznie lepiej służyć będą nastolatce, o tyle drobne kolczyki nie muszą wcale wyglądać infantylnie. Ożywią nasz wygląd i nosząc je damy innym znać, że mamy dystans do samych siebie. A oto chyba w tym wszystkim chodzi…? :):):)

Comments
Leave a comment
Comment successfully added!
You must be logged to enter comment!
Some error occurred please contact us!
Enter your name!
Enter your E-mail!
Enter your comment!