Kategorie bloga

Tagi

artykuł zaręczyny blog o biżuterii post arykuł artukuł proporcje biżuteria złoto blog post kolczyki artukuł biżuteria blog o biżuterii

Biżuteria na „ Dzień Matki”

0 Comments
star_rateArticle rating 0

Mama zajmuje szczególne miejsce w naszym sercu. Niezależnie od wieku wciąż jest kobietą i zawsze chce prezentować się atrakcyjnie. Skoro jest kobietą to z pewnością zachwyci ją biżuteria. Będzie ona codziennie towarzyszyć naszym mamom i przypominać o dniu, w którym zostały obdarowane. Biżuteria na „Dzień Matki” musi być prezentem przemyślanym i odpowiednio dopasowanym do okazji. Decydując się na jej zakup postaw na coś wyjątkowego, bo przecież każda mama jest wyjątkowa. Zastanów się jaka biżuteria może być bliska twojej mamie i obdaruj ją wymarzonym prezentem.

 

 

 

Co wybrać?

 

 

Kruszec z jakiego powinna być wykonana biżuteria jest dowolny, może to być zarówno złoto jak i srebro. Każda kobieta ma jakieś preferencje a pro po biżuterii, zatem zwróćmy uwagę jaką nasze mamy noszą najczęściej. Decydując się na elegancką ozdobę, warto postawić dodatkowo na drugi, pasujący element biżuterii do kompletu. Do kolczyków można dopasować np. naszyjnik bądź bransoletkę. Prezentem może być również kolia, pierścionek czy samodzielna bransoletka.

 

Ważne aby podczas doboru biżuterii nie kierować się wyłącznie aktualnymi trendami. Indywidualne upodobania mam mają ogromne znaczenie i to na nie zwróćmy swoją uwagę przede wszystkim. Zatem jeżeli mama nie jest fanką skromnej biżuterii, obdaruj ją tą okazałą z bogatymi zdobieniami i wysadzaną kamieniami. Jeżeli przepada za skromniejszą obdaruj ją np. naszyjnikiem bądź bransoletką z motywem dziecięcych stópek lub serca. Taki model biżuterii jest wyrazem tego jak ważną rolę w naszym życiu pełni mama.

 

 

 

Biżuteria z fotografią w tle

 

 

W puzderkach kobiety z dawnych czasów trzymały pukle włosów, teraz najczęściej są to fotografie przedstawiające bliskie im osoby. Biżuteria ta ma bardzo kobiecy i delikatny charakter. Zatem jeśli dla twojej mamy zdjęcia mają duże znaczenie i są one częścią twojego rodzinnego domu, to na pewno taki pomysł na prezent przypadnie jej do gustu. Rozczul mamę wspólną fotografią umieszczoną w pięknym puzderku np. w kształcie serduszka bądź owalu. Taki rodzaj biżuterii niesie ze sobą ogromne znaczenie emocjonalne, zwłaszcza jeżeli jest to podarunek od bliskiej osoby. Będzie codziennie przypominał o ukochanym dziecku, a to właśnie uczucia powinny być w tym dniu najważniejsze.

 

 

 

Grawer w biżuterii

 

 

Grawer to świetny pomysł dla każdego rodzaju prezentu, sprawdzi się także w „Dniu Matki”. Warto pokusić się na dedykację bądź datę w której prezent zostanie wręczony. Spersonalizowanie biżuterii sprawi, że każdy nawet najprostszy model nabierze szczególnego znaczenia.

Comments
Leave a comment
Comment successfully added!
You must be logged to enter comment!
Some error occurred please contact us!
Enter your name!
Enter your E-mail!
Enter your comment!