Zwiń filtry

dla dzieci

Nie tylko dorośli lubią podkreślać swój styl efektowną biżuterią. Dzieci, szczególnie dziewczynki, lubią już od najmłodszych lat naśladować swoje mamy, ciocie i babcie i dość wcześnie zaczynają interesować się biżuterią. Pożyczanie ozdób przeznaczonych dla dorosłych nie jest najlepszym pomysłem. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz biżuterię, którą można bezpiecznie nosić na niewielkich dziecięcych paluszkach. To delikatne pierścionki dla dzieci, zachwycające kolorami i subtelnymi wzorami.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pierścionki dla dzieci - dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych

Wybierając pierścionki dla dzieci, nie należy kierować się wyłącznie estetyką. Ważna jest także jakość wykonania oraz bezpieczeństwo. Pierścionki nie powinny posiadać niewielkich, słabo przymocowanych elementów ani wystających części, które mogą zahaczyć o materiał lub skórę dziecka. Kwestia bezpieczeństwa jest związana także z wartością pierścionka - w przypadku biżuterii dla dzieci lepiej nie kupować bardzo drogich produktów z czystego złota czy srebra, które w przypadku kradzieży lub zgubienia naraziłyby rodziców na duże straty.

Pierścionki dla dzieci w sklepie Jubiler Eliza

Pierścionek dla dzieci to najczęściej delikatna ozdoba, z subtelnymi dekoracjami z cyrkonii - bezbarwnych lub kolorowych. Polecamy Ci w szczególności produkty pozłacane, które wyglądają równie estetycznie, co modele wykonane w całości ze złota, a kosztują znacznie mniej. Często pojawiającym się, lubianym przez dzieci motywem, są kwiaty lub serduszka wykonane z kamieni jubilerskich.

Pierścionki dla dzieci - pomysł na prezent

Dawanie w prezencie biżuterii to zwyczaj, który przyjął się szczególnie przy okazji chrztów i komunii świętych. Pierścionki dla dzieci sprawdzą się w tym przypadku znacznie lepiej niż tradycyjne srebrne łyżeczki czy medaliki - obdarowana dziewczynka może cieszyć się taką ozdobą na co dzień, a nie tylko podczas szczególnych okazji. Prezent w postaci pierścionka przypominającego formą biżuterię dla dorosłych, na pewno pozwoli jej poczuć się wyjątkowo.